تبلیغات
فروشگاه اینترنتی - آموزش ماساژ و تقویت قوای جنسی
 

آموزش ماساژ و تقویت قوای جنسی

نوشته شده توسط :مشاوره زناشویی
دوشنبه 3 مرداد 1390-04:45 ب.ظ

پكیج كامل

آموزش ماساژ و تقویت قوای جنسیخرید مستقیم پستی
لمس و ماساژ تحریكی
انجام ماساژ تحریكی بصورت یك عمل منظم در روابط جنسی یكی از مؤثرترین راههای افزایش ارتباط فیزیكی و احساسیست. عشق ورزی و نوازشهای گرم دستها بر روی پوست، طریقی كه دستها بر روی بدن میچرخند، و لمس آرام عضلات و بافتها همگی با زبان بیصدای لمس، گویای حس درونی شما نسبت به یكدیگر است.

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

 

 

خرید مستقیم پستی  خرید مستقیم پستی

قیمت : 4500 تومان 

ISBN : 978-600-5096-18-7

شماره ثبت : 3843


یك ماساژ شهوانی یا تحریكی قادر است در رها كردن شما و شریك جنسیتان از فشارهای روزانه كمك كرده، فرصتی گرانبها جهت استراحت و لذت بردن از با هم بودن برایتان بوجود آورد. ممكن است ماساژ جهت كاهش درد و كشش شریكتان انجام شود. بمنظور آزاد كردن وی از فشارها، اضطراب، و سردرد شما میتوانید ماساژ صورت را انجام دهید، و یا میتوانید جهت كاهش دردهای عضلانی وكششها ماساژ را بر نوازش كمر، شانه ها، و گردن متمركز نمائید. شما میتوانید شریك خود را با دادن یك ماساژ لطیف پا یا دست نوازش كنید.انجام ماساژ ممكن است بصورت امر جنسی درآمده، جریانی از نوازشها و مالش را از بالای سر تا نوك انگشتان پا پدید آورد. یك ماساژ میتواند شامل تنوعی از نوازشهای لطیف، سست و آرام، تا مالشهای محكم وحركات قوی باشد. زیبایی ماساژ در آنست كه حركات آن شبیه نتهای موسیقی و یا حركات موسیقی، آنقدر متنوع است كه میتواند همیشه شما را در پاسخگوئی خلاق به تغییر نیازها و حالات شریكتان توانا سازد.
این امر ممكن است بصورت مقدمه ای برای مواجهه جنسی گردد كه بدین طریق تمامی بدن برای لذت بردن آمادگی بیشتری یافته واحساس شهوت میكند. ماساژ تحریكی به ایجاد اعتماد فیزیكی وروانی كمك میكند زیرا یكی از طرفین خود را در احاطه دستهای دیگری قرار میدهد. در حین ماساژ، شخص ماساژ دهنده باید احترام به نیازها و پاسخهای درونی طرف مقابل را بیاموزد.

لمس به عنوان یك نیروی درمانیمهمترین عامل درمانی در هر ماساژی، قدرت لمس با عشق است. حس لمس بعنوان مادر تمامی احساسات شناخته میشود، و اولین حسی است كه در جنین انسان و سایر گونه ها رشد میكند، و همچنین اولین حسی است كه بقیه حس ها برمبنای آن رشد میكنند. حس لامسه در پوست جای میگیرد، عضو معجزه آسائی كه تمامی بدن را میپوشاند، بوسیله پایانه های عصبی بیشمار كه به مجموعه ای مختلف از فشارها كه از حس درد تا لذت متغیر است پاسخ میدهد. پوست پیامهائی را كه حاوی اطلاعاتی از دنیای پیرامون ماست از طریق سیستم اعصاب مركزی به مغزمیفرستد.

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

 

 

خرید مستقیم پستی  خرید مستقیم پستی

قیمت : 4500 تومان 

ISBN : 978-600-5096-18-7

شماره ثبت : 3843


عشق درمانی( 1)
ماساژ، نوعی عشق ورزی و روندی درمانیست كه موجب آزاد شدن كششهای بدن و فشارهای روحیست، همچنین ماساژ به فرد اجازه میدهد تا با آزادی بیشتری از رابطه دو طرفه دلخواه لذت ببرد. چنانچه دو طرف یكدیگر را به نوبت ماساژ دهند، هر دو میتوانند لذت تقسیم نقش را در دادن و گرفتن خوشی فرا گیرند.تغذیه احساسی(2 )

ماساژ وسیله مناسبی جهت برقرار كردن رابطه فیزیكی در زمانیست كه شهوت یكی از طرفین كم است، و یا زمانی كه اختلالی جنسی و یاشرائط فیزیكی خاصی وجود دارد كه باعث محدودیت و یا ممانعت از رابطه جنسی كامل بین دو طرف میگردد. با ادامه لمس طرف مقابل، احساسات اولیه كه درپی تماسهای فیزیكی به جنبش در آمده ادامه میابد، و موجب جلوگیری از بروز حس ناامیدی وایجاد نیاز و حس تنهائی خواهد شد. نوازشها میتوانند كششهای عضلانی را از تمامی مناطقی از بدن كه در رابطه با پاسخگوئی جنسی هستند آزاد كرده، و به شریك شما كمك كند تا ا حساس سرزندگی ونشاط كرده بتواند احساسات جنسی خود را درك كند.


یك لمس همراه با عشق كه اطمینان مجدد و نشاط به پوست می دهد ، نهایتاً احساس خوب و لذت بخشی به تمام بدن القاء خواهد كرد.
لمس و مالش یك حالت اولیه از روند تغذیه روانی – تنی یا سایكوسوماتیك (Psychosomatic) بدن، روح، روان، در طول زندگی ماست . مالشهای مناسب آمیخته با عشق به صورت در آغوش گرفتن ، نوازش كردن، ناز كردن یكدیگر و بوسیدن در مراحل اولیه پیشرفت سالم یك كودك در حال رشد حیاتی اند .
در طی این احساسات پوستی مطبوع ، كودك قادر است حس علاقه به خود را تشخیص داده ، و حس درك و احترام به بدن خود را بیاموزد .
محرومیت از تماسهای لمسی در دوران اولیه كودكی مكن است رشد فیزیكی و احساسی را به تعویق انداخته ، به صورت بالقوه منجر به مشكلات سلامتی، رفتاری، و جنسی در سالهای بعد گردد . كمبود نوازش و لمس حتی در دوران بزرگسالی قادر است حس شادابی و حیات و راحتی را از فرد بگیرد . این امر غالباً خود را به صورت عدم توانایی در اثر گذاری و اثر پذیری كافی نشان می دهد .


لمس همراه با عشق، در طول ماساژ، به بهبود زخمهای كهنه عاطفی كه خاطرات در بدن بر جای گذاشته اند كمك كرده، حس مثبت و جدیدی از اعتماد و پاسخگویی به احساسات فیزیكی را تثبیت می نماید .
وقتی زوجها تجاربی در فنون مالش بدست می آورند كه اغلب برایشان تازگی دارد درمیابند كه ماساژ دادن به اندازه ماساژ گرفتن ارضاء كننده است . این بدین دلیل است كه بواسطه لمس و بكارگیری حواس دیگر، شما دریچه ای به اعماق احساسات خود باز كرده و قصد تحت تأثیر قرار دادن آنها را دارید .

در طول یك ماساژ، شما میتوانید، سرخوش، لطیف، محكم، خلاق، و عاشقانه باشید. به محض شناختن و درك اندام دیگر ، آگاهی شما از نیازهای فیزیكی خودتان آغاز می گردد .
در هر حال ، این مسأله حائز اهمیت است كه تنها زمانی ماساژ داده شود كه نیاز به انجام آن حس می شود ، زیرا این یك عمل حسی است و ماساژ كه با استفاده از دستها صورت می گیرد ، همیشه درونی ترین احساسات شما را انتقال می دهد


لمس بهبودی بخش
بگذارید ماساژ به صورت یك عمل منظم در روابطتان درآید . شركاء جنسی باید یاد بگیرند كه چگونه تمام احساسات بدن را بوسیله افزایش حساسیت پوست به تحریك خارجی و همچنین حس درونی گسترش داده و اعتماد به نفس خود را بیشتر كرده و به چگونگی رشد و بهبود مالشها اعتماد كنند.

آموزش های  كه در این مجموعه خواهید آموخت:

انـتـقـال محبت
حركات روان
مالشها در یك ماساژ
مقدمه عشقبازی
انتخاب روغنها
گرمای مایع
دنبال كردن برجستگیها
تماس نزدیك
حركات دورانی
مالشهای بادبزنی و دایره ای
مالش های بادبزنی
ماساژ بادبزنی
بادبزنی رو به بیرون
مالش های لغزشی رو به پائین
مالش های دایره ای
حركت برداشتن و عبور كردن
تكمیل حركت دایره ای
مالشهای قدرتی
روغن های اصلی
مالشهای تسكین دهنده
تمدد اعصاب كمری
مناطق گوشتی
مالشهای چابك
حفظ حالت و فرم صحیح

مهیا شدن جهت ماساژ
ماساژ پیش بینی نشده
نوازش های سبك و لطیف


این مجموعه در یك دی وی دی به قیمت 4500 تومان آماده ارسال می باشد

برای خرید روی لینك زیر كلیك كنید

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

 

خرید مستقیم پستی  خرید مستقیم پستی

قیمت : 4500 تومان 

ISBN : 978-600-5096-18-7

شماره ثبت : 3843


لطفا برای ارسال سریعتر تماس بگیرید
09118506072
09352191655


نظرات() 


Can you lose weight by doing yoga?
شنبه 14 مرداد 1396 12:28 ق.ظ
Nice post. I learn something totally new and challenging
on blogs I stumbleupon every day. It's always interesting
to read through articles from other writers and practice
something from their web sites.
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 07:11 ق.ظ
Every weekend i used to go to see this web site,
because i want enjoyment, since this this website conations actually pleasant funny stuff too.
manicure
دوشنبه 14 فروردین 1396 09:41 ب.ظ
Hi there everyone, it's my first pay a quick visit at this
web site, and article is in fact fruitful for me, keep up posting these types of content.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox